Facebook

Kapcsolat

"Az ÉN kutyaiskolám"

Alapító, vezető: Mogyorósi István
aranykoszorús mesterkiképző

E-mail: kutyaiskolamiskolc@gmail.com
Telefon: +36 30 6788 328
             +36 20 6696 904
Címünk:Miskolc, Szentpéteri kapu,
Stromfeld laktanya területe

Nyitvatartás:

Szombat-Vasárnap

7-12 óaráig

Hol vagyunk?

Kutyaóvodánk Miskolcon található a város Szenpéteri kapui végén, a 26-os út mellett. Közvetlenül a temető és a Stromfeld laktanya között található, a beton kerítés mögött.

GPS koordináták:: É:48.136317; K: 20.779252

Hogyan tudsz kocsival odajönni?

Miskolc felől a Repülőtér buszvégállomást elhagyva haladj a belső sávban. A felüljáró előtt, az első gyalogos átkelőhely előtt vissza tudsz fordulni az autóval. Kérjük ne parkolj az út szélén mért balesetveszélyes ott kivenned a kedvenced a kocsiból. Egy zárt parkoló áll a kutyasuli/kutyaovi látogatói számára közvetlenül a visszakanyarodás lehetőségénél (a nagy kék kapu mögött). Ott állj meg és sétálj be a kutyáddal.

Hogyan tudsz busszal odajönni?

 

A legközelebbi buszmegálló a Repülőtér Végállomás, ahova a .... buszokkal tudsz eljutni. Innen 5 perc séta a kutyaiskola. Ne veszélyeztesd saját és kutyád biztonságát, a zebrán gyere át a kutyasuliba.