Facebook

Kapcsolat

"Az ÉN kutyaiskolám"

Alapító, vezető: Mogyorósi István
aranykoszorús mesterkiképző

E-mail: kutyaiskolamiskolc@gmail.com
Telefon: +36704572755
Címünk:Miskolc, Szentpéteri kapu,
Stromfeld laktanya területe

Nyitvatartás:

Szombat-Vasárnap

7-12 óaráig

A hónap tippje

Első teendőink hazaérkezéskor.
Családtagjainkat fékezzük meg a túláradó szeretet kimutatásától. A kölyköt hagyjuk, hogy saját maga derítse föl a leendő területét. Helyezzünk ki friss vizet, az itatóedényébe. Amikor a kölyök el kezd mozogni az új környezetében megszaglássza a környezetet, megkínálhatjuk egy kevés élelemmel. Ha kaptunk  tenyésztőtől már a kölyök által ismert élelmet, akkor abból adjunk egy keveset. Csak addig maradjon előtte az élelem, amíg eszik. Ha otthagyta, és a környezet felderítése kezdi érdekelni, vegyük el a táplálékot.


Fontos: A kutyák evés után szoktak üríteni. Ezért ilyenkor vigyük a kölyköt arra a helyre, ahol szeretnénk, hogy végezze a dolgát. Ha az kutya dolgát végezte, azonnali dicséret után vigyük vissza az általános tartózkodási helyére.